صفحه نخست   |   نمونه کارها   |   محصولات و خدمات   |   فروشگاه ساز   |   سیستم تبلیغاتی   |   استخدام   |   پشتیبانی   |   نمایندگی   |   تماس با ما  
طراحی سایت (طراحی وب)، فروشگاه ساز ، سیستم کسب درآمد
 
 
با توجه به نیاز های متعدد کلیه اصناف برای راه اندازی شعبه دوم خود در اینترنت (فروش اینترنتی) و همسو سازی سیستم های کنونی با نیاز های متمایز هر یک از اصناف ، امر خصوصی سازی به یکی از معیار های مهم در انتخاب سیستم فروشگاه ساز مبدل گشته است .

سیستم فروشگاه ساز حامد متعلق به شرکت حامد پردازش اطلاعات ایرانیان (HAM3D) اولین سیستم فروشگاه ساز برنامه نویسی شده در داخل ایران می باشد که کلیه قسمت های آن از پایه در ایران برنامه نویسی شده است تا با استانداردهای تجارت الکترونیک در ایران کاملا سازگار گردد.
از دیگر اهداف این امر بومی سازی روش های خرید اینترنتی بر مبنای خرید سنتی ایرانی می باشد چرا که خریدار می بایست به این سیستم مجازی خرید اطمینان کند و بتواند براحتی از همه امکانات خریدی که در اختیار وی قرار می گیرد ، بهره مند گردد .

یکی از تفاوت های عمده سیستم فروشگاه ساز حامد با سایر سیستم های مشابه (که صرفا ترجمه های نسخه های خارجی بوده و محیطی متفاوت را برای خریدار فراهم می کنند ) برنامه نویسی ایرانی آن می باشد . این امر این امکان را به ما می دهد تا دقیقا سیستم خود را با نیاز های شما منطبق سازیم ! توجه داشته باشید که با یک ماشین معمولی هیچ گاه نمی توانید در مسابقات اتومبیل رانی شرکت کنید و پیروز شوید !

با توجه به نوع برنامه نویسی سیستم امکان خصوصی ساز آن برای کلیه اصناف موجود می باشد ( این خصوصی سازی می تواند در ظاهر گرافیکی سایت و یا در ساختار برنامه نویسی و نوع امکانات باشد ) به عنوان مثال :

1. فروشگاه /نمایشگاه قطعات کامپیوتری
2. فروشگاه / نمایشگاه لوازم خانگی
3. فروشگاه / نمایشگاه قطعات الکترونیکی و ابزار دقیق و ...
4. فروشگاه / نمایشگاه مواد غذایی (سوپرمارکت)
5. فروشگاه / نمایشگاه البسه (زنانه / مردانه و بچگانه)
6. فروشگاه و نمایشگاه طلا و جواهر
7. فروشگاه پیتزا و اغذیه
8. فروشگاه / نمایشگاه خودرو خارجی و ایرانی (برای نمایندگیها)
9. معاملات املاک
10. نمایشگاه / فروشگاه سی دی و دی وی دی و نرم افزار CD - DVD
11. نمایشگاه / فروشگاه لوازم آرایشی و بهداشتی
12- نمایشگاه / فروشگاه اشیاء عتیقه و کمیاب
13- نمایشگاه کلی برای چند صنف همردیف
14- نمایشگاه / فروشگاه فرش، گلیم، جاجیم و دیگر صنایع دستی بصورت چند زبانه
15. و صدها مورد دیگر....

خدمات خصوصی سازی شامل تغییر قسمت هایی از گرافیک سیستم ( ویا کل سیستم ) ، سفارشی سازی دسته بندی محصولات به عنوان مثال محصولات ارزان ، محصولات این فصل و .... اضافه کردن پارامترهای گوناگون جستجو ، سیستم های تخفیف متناسب با سیاست های شرکت ها ، عضویت در سیستم و دادن انواع امکانات مورد نطر به کاربران ، تغییرات در نحوه نمایش محصولات و ورود اطلاعات ( به عنوان مثال از طریق فایل Excel , Access , Html , Xml ویا سایر بانک های اطلاعاتی ) ، دریافت اطلاعات از سایت های دیگر ( به عنوان مثال اطلاعات فیلم ها ، آهنگ ها ، بازی ها و یا اطلاعات تکمیلی یک محصول وارداتی از سایت سازنده و ... ) ، خروجی اطلاعات محصولات به نحو دلخواه شما ، خروجی سیستم حسابداری متناسب با نوع فعالیت شما ، شبیه سازی سایت های مورد نظر شما مانند Amazoon , Ebay و ... ، اتصال سیستم فروشگاه به بانک اطلاعاتی سایت های شما ، اتصال سیستم های پیام کوتاه (SMS) و ارسال پیام کوتاه به خریدار و مشتری بعد از خرید موفق ، برگزاری حراجی ها ، و ....

                مشاهده نسخه نمایشی فروشگاه و اطلاعات کامل خرید   راهنمای خرید سیستم فروشگاه ساز حامد   مقایسه نسخه ها   شماره حساب ها