صفحه نخست   |   نمونه کارها   |   محصولات و خدمات   |   فروشگاه ساز   |   سیستم تبلیغاتی   |   استخدام   |   پشتیبانی   |   نمایندگی   |   تماس با ما  
طراحی سایت (طراحی وب)، فروشگاه ساز ، سیستم کسب درآمد
 راهنمای خرید سیستم فروشگاه ساز حامد HAM3D Shop Engine :

اگر اطلاعاتی از سیستم فروش الکترونیکی ندارید ما تمامی اطلاعات و نیاز های شما را جهت آغاز فروش اینترنتی در قالب یک سرویس به صورت یک پارچه پوشش می دهیم .
بخش مشاوره شرکت حامد پردازش اطلاعات ایرانیان (HAM3D)  با کمال میل پاسخگوی سوالات شما می باشد ( مشاوره رایگان)

1) ابتدا نسخه مورد نطر فروشگاه ساز خود را از قسمت مقایسه نسخه ها انتخاب نمایید . ( چنانچه انتخاب شما یکی از بسته های ویژه می باشد لطفا نام بسته را به صورت کامل ارسال نمایید ، بسته ویژه شامل سیستم فروشگاه ساز +  قرارداد پرداخت آنلاین با بانک پارسیان  ( برای همه افراد ! چه حقیقی و چه حقوقی ) و .... )

2) نسخه های متوسط و حرفه ای دارای دو قالب می باشند ، با توجه به تصاویر مختلف محصولات و چینش متفاوت آنها در هریک از قالب ها شما می بایست یکی از 2 قالب فوق را برای سیستم خود انتخاب نمایید .
نمونه قالب اول : (تصاویر کوچک Thumb  Image ) مانند نسخه نمایشی فروشگاه ساز حامد HAM3D Shop Engine
نمونه قالب دوم : (تصاویر کشیده و بزرگتر - Wide Image) مانند

شما می توانید قالب مورد نیاز خود را سفارش داده تا بر حسب نیاز شما  و نوع فعالیت شما طراحی شود .
طراحی قالب گرافیکی اختصاصی برای فروشگاه : هزینه از 
250 هزار تومان  ( بر حسب نوع طراحی )

ویژگی های قالب گرافیکی طراحی شده :
     - طراحی سازگار با تمامی مرورگر ها
     - طراحی
100% Div , Css برای استفاده بهینه از پهنای باند و گسترش پذیری بالا در هنگام اعمال تغییرات
     - طراحی سازگار با روبات های موتورهای جستجوگر برای گردش سریعتر در میان کدهای سیستم
     - طراحی همگام با استانداردهای جهانی طراحی وب
W3.org
     - اعمال نظر سفارش دهنده طرح در طول طراحی

شما می توانید نمونه کارهای طراحی قالب گرافیکی را در قسمت نمونه کارها مشاهده نمایید .  ( شامل طراحی جزئی تا طراحی کامل )


3) سیستم فروشگاه ساز حامد HAM3D Shop Engine بر خلاف سایر سیستم های مشابه برای هریک از نسخه های متوسط و حرفه ای دارای دو نوع سیستم Full AJAX و HTML می باشد که شما می بایست یکی از دوحات فوق را انتخاب نمایید .
توجه : در نسخه حرفه ای سیستم فروشگا ساز حامد نیازی به انتخاب اولیه ندارید چراکه هر دو حالت AJAX و HTML از داخل پنل مدیریت در دسترس شما می باشد . ( نسخه 3 به بعد )

نمونه قالب اول : (تصاویر کوچک Thumb  Image ) :
مانند : نسخه نمایشی فروشگاه ساز حامد HAM3D Shop Engine
نمونه قالب دوم : (تصاویر کشیده و بزرگتر - Wide Image) :
مانند :


4) سیستم فروشگاه ساز حامد HAM3D Shop Engine بر خلاف سایر سیستم های مشابه برای هریک از نسخه های متوسط و حرفه ای دارای 6 نوع سیستم پرداخت مستقیم از طریق درگاه سایت پایگان سایت Rayara ، سایت Iranmc.org ، سایت Pardakht.ir ، سایت Ferestande.com و سایت Parspeik.com می باشد که با توجه به 6 نوع مختلف برنامه نویسی شما می بایست یکی از 6 درگاه فوق را انتخاب نمایید .

اگر سرویس دهنده خرید پستی شما جزو موارد بالا نمی باشد ، ما به رایگان وب سرویس آن سیستم خرید پستی را به فروشگاه ساز حامد اضافه می نماییم !

توجه : چنانچه از سیستم خرید پستی شرکت دیگری استفاده می کنید و یا مایل به استفاده از این امکان نیستید ، نیازی به انتخاب این گزینه ندارید .
توجه : سیستم در یک زمان قادر به استفاده از تنها یک روش پرداخت مستقیم می باشد ، جهت استفاده همزمان از چند روش پرداخت مستقیم می بایست تغییراتی در نرم افزار لحاظ گردد که شامل هزینه می باشد .

5) سیستم فروشگاه ساز حامد برای پرداخت آنلاین توسط کلیه کارت های عضو شتاب در حال حاضر سامانه های بانکی ذیل را به صورت مستقیم پشتیبانی می کند :
سامان ، پارسیان ، پاسارگاد ، اقتصاد نوین ، ملت و سایر سیستم های واسطه پرداخت آنلاین
به صورت پیش فرض برروی هریک از نسخه های متوسط و حرفه ای بانک سامان نصب می باشد که در صورت درخواست مشتری به بانک دیگری تغییر می یابد .
- جهت عقد قرارداد با بانک پارسیان ( برای همه افراد ! چه حقیقی و چه حقوقی ) لطفا از طریق فرم تماس با ما اقدام نمایید ، شرکت ما به عنوان نماینده بانک این امر را برای شما آسان می کند !
توجه : چنانچه  مایل به استفاده از این امکان در حال حاضر نمی باشید  ، نیازی به انتخاب این گزینه ندارید .

اگر بانک سرویس دهنده پرداخت آنلاین شما جزو موارد بالا نمی باشد ، ما به رایگان سیستم آن بانک را به فروشگاه ساز حامد اضافه می نماییم !


6) برای پرداخت وجه سیستم مورد نظر می توانید شماره حساب های شرکت را از این قسمت مشاهده نمایید و یا می توانید از طریق سامانه پرداخت آنلاین شرکت اقدام نمایید .
روش های عقد قرار داد :
در تهران : مراجعه حضوری به محل شرکت ، برای اطلاعات بیشتر به بخش تماس با ما مرجعه نمایید .
برای شهرستان ها : دریافت فرم قرارداد از طریق پست الکترونیک و تکمیل آن و ارسال برای شرکت + فیش پرداخت وجه (شامل اسکن فیش و یا شماره پیگیری)
( عقد قرارداد به منزله مطالعه کامل تمامی موارد سیستم خریداری شده مندرج در سایت  می باشد ) ، برای دریافت فرمت قراردادی شرکت لطفا از طریق فرم تماس با ما  اقدام نمایید .

7) ارسال اطلاعات فضای میزبانی وب (Host) و دامنه (Domain)

توضیحات : در صورت اینکه خود مشتری دارای فضای میزبانی وب (Host) باشد باید اطلاعات ورودی آن را ارسال نماید (فضای میزبانی Linux)
مشتریانی که دارای فضای میزبانی (Host) نمی باشند و تمایل به دریافت این خدمات از شرکت را دارند از طریق فرم تماس با ما به اطلاع شرکت رسانده و بعد از مشاوره رایگان جهت انتخاب مناسب ترین فضا ، فضای مورد نیاز برای ایشان تهیه می گردد .

توضیح : مشتریانی که دارای نام اینترنتی (دامین - Domian) نمی باشند و تمایل به دریافت این خدمات از شرکت را دارند از طریق فرم تماس با ما به اطلاع شرکت رسانده و بعد از مشاوره رایگان جهت انتخاب مناسب ترین نام ، نام اینترنتی (دامین - Domian) مورد نیاز برای ایشان تهیه می گردد . چنانچه ثبت دامنه بر عهده شرکت ما می باشد ( در بسته های ویژه ) لطفا موارد ذیل را به زبان انگلیسی (English) برای ما ارسال نمایید . ( برای دامنه های بین المللی مانند : com , net , org , info  و ... ) + ( پنل دامنه به نام مشتری می باشد )

نام و  نام خانوادگی (Name) -  آدرس (Address) - ایمیل (Email) - کد پستی (ZIP) - تلفن (Tell) - کشور (Country) - شهر (City) - نام شرکت (اختیاری) (Company) - نام دامنه (Domain Name)
برای دامنه های فارسی لطفا در سایت nic.ir  عضو شوید و اطلاعات عضویت خود را برای ما ارسال نمایید ( شناسنامه دامنه باید به نام مشتری باشد )
توضیحات :
برای دامنه های
.ir لطفا به موارد ذیل توجه فرمایید :
- ابتدا به سایت
nic.ir  مراجعه نموده و عضو شوید . ( کلمه عبور شما پس از تایید برای شما ایمیل می گردد )
- با نام کاربری و کلمه عبور خود در سایت
nic.ir وارد شوید ( برای اولین بار سوال امنیتی از شما پرسیده می شود )
-
بعد از ورود در قسمت راست صفحه ، به بخش مشخصه های شناسه رفته و در قسمت رابطه های مجاز تیک نمایندگان را بزنید .

توجه فرمایید که در صورتی که تصمیم به تهیه سرویس میزبانی و دامنه از شرکتهای دیگر هستید(برای نسخه  2 ) باید سرویس شما مشخصات زیر را داشته باشد:
PHP support
MySQL
Zend Optimizer
IonCube
CURL Support
MBString - UTF-8 Support

توجه: نسخه حرفه ای تنها بر روی سرورهای شرکت ارائه می گردد ( امنیت و انعطاف پذیری بالا و همسو سازی کدهای برنامه با سرور جهت رسیدن به بالاترین سرعت )
هزینه میزبانی وب برای نسخه حرفه ای رایگان می باشد ( به مدت 2 سال ) . فضای میزبانی در نظر گرفته شده ، Mb 200 لینوکس با پهنای باند 20Gig در ماه میباشد .جهت بالا بردن هر چه بیشتر امنیت سایت، امکان انجام کلیه امکانات مندرج در جدول فوق، از طریق پنلهای فارسی و ساده ای که در اختیار شما قرار می گیرد تعبیه می شود و کلمه عبور مستقیم هاست در اختیار کاربران قرار نخواهد گرفت. ( دسترسی های لازم برای Upload فایلها و تغییرتصاویر در قالب ها در اختیار شما قرار می گیرد )

بعد از 2 سال تنها هزینه هاست مصرف شده با توجه به قیمت روز از کاربر دریافت می شود . ( به عنوان مثال اگر شما تنها 50 مگا بایت از 200 مگا بایت را بعد از 2 سال استفاده نمایید ، می بایست هزینه 50 مگا بایت را برای سال 3ام پرداخت کنید ، چنانچه تمدید هاست بعد از سال 3ام از طرف کاربر انجام نشود ، نسخه پشتیبان بانک اطلاعات فروشگاه و تصاویر برای مشتری ارسال می گردد و می بایست برای اقدامات بعدی با شرکت هماهنگ گردد)

توجه : لطفا موارد فوق را به طور دقیق مطالعه نمایید . تغییر هر یک از گزینه های فوق  بعد از نصب سیستم دارای هزینه می باشد .

فروشگاه ساز حامد - بانک پارسیان        

مشاهده نسخه نمایشی فروشگاه و اطلاعات کامل خرید   راهنمای خرید سیستم فروشگاه ساز حامد   مقایسه نسخه ها   شماره حساب ها
قانون حمایت از حقوق پدیدآوردنگان نرم افزار