صفحه نخست   |   نمونه کارها   |   محصولات و خدمات   |   فروشگاه ساز   |   سیستم تبلیغاتی   |   استخدام   |   پشتیبانی   |   نمایندگی   |   تماس با ما  
طراحی سایت (طراحی وب)، فروشگاه ساز ، سیستم کسب درآمد
تبلیغات در Google

چرا Google در تبلیغ متفاوت است؟
اگر شما محصول یا خدماتی را ارائه میکنید، که در سطح اینترنت عرضه میشوند. و در بازاریابی این محصول یا خدمات مشکل دارید. بهترین راه برای بالا بردن مشتریانتان، نمایش تبلیغ شما به کسانی است، که دقیقا به محصول یا خدمات شما نیاز دارند. ارسال تبلیغ به افرادی که نیازی به خدمات یا محصولات شما ندارند کاری بیهودی میباشد. بهترین نوع تبلیغات، تبلیغات بر اساس نوع نیاز کاربر میباشد.
سایت Google یکی از معروفترین و معتبرترین سایتهای Adwords در جهان است. که بدلیل بالا بودن رتبه آن در جهان، بهترین انتخاب برای تبلیغات شما میباشد. این سیستمها به این صورت کار میکنند که ابتدا کاربران اینترنت، برای جستجوی چیزی که به آن نیاز دارند، وارد سایت google.com میشوند. و سپس با وارد کردن کلمات کلیدی خود در جعبه متن آن، کلمه خود را جستجو میکنند. و شما نیز در زمان باز کردن تبلیغ، کلمات کلیدی ای را به این سیستم وارد میکنید. در این حالت در صورتیکه کاربر کلمه یا کلمات وارد شده شما را جستجو کند. میتواند تبلیغ شما را در صفحه اول این سایت مشاهده نماید.
و یا اینکه کاربر اینترنت در حال باز کردن یکی از ایمیلهای خود در Gmail میباشد. که در داخل محتوای ایمیل آن فرد، یکی از کلمات کلیدی تبلیغ شما وجود دارد، در این حالت نیز، سرویس Google Adwords آن را بصورت هوشمند تشخیص داده و تبلیغ شما را بر اساس اولویت قیمت گذاری شما در بالای صفحه ایمیل فرد به او نمایش میدهد.
و در هر دو حالت، تنها زمانی از شما اعتبار کم میشود که فرد بر روی تبلیغ شما کلیک نماید. که این از نظر اقتصادی برای شما بسیار به صرفه خواهد بود. این یعنی بهره وری در صرف انرژی بیهوده برای بازاریابی و صرفه جویی بسیار قابل توجه در هزینه های بازاریابی. با این نوع تبلیغ شما دقیقا به کسی تبلیغ را نمایش خواهید داد که به تبلیغ شما نیاز دارد.
اگر وارد تنظیمات Google Adwords شوید، خواهید دید که موارد بسیار بیشتر دیگری نیز وجود دارد که انتخاب آنها باعث بهره وری بیشتر در تبلیغات شما خواهد شد.
مثلا در قسمتی شما میتوانید تعیین کنید که تبلیغ شما در چه کشورهایی نمایش داده شود و همینطور در قسمت وارد کردن کلمات کلیدی برای جستجوی کاربران، شما میتوانید با بالا بردن قیمت هر کلمه کلیدی تبلیغتان را از رقبای خود در این ضمینه بالاتر ببرید. مثلا شما فروشنده Hosting هستید. همینطور که شما در این سیستم کلمه کلیدی (هاستینگ) را وارد کردید ممکن است 50 یا 60 شرکت دیگر نیز این کلمه کلیدی را بکار برده باشند. در این حالت این سیستم، تبلیغی را بالاتر قرار خواهد داد. که قیمت آن از قیمت پیشنهادی دیگران بیشتر باشد.


برای سفارش آنلاین تبلیغ خود، مراحل زیر را بدقت انجام داده و پس از مطالعه شرایط و ضوابط این سرویس، فرم را برای ما ارسال نمائید. پس از ارسال سفارش در زمانی بسیار کوتاه تبلیغ شما پس از تائید توسط گروه فنی بصورت لحظه ای بر روی سایت گوگل فعال خواهد شد:


گوگل در حال حاضر يکی از اثر گذار ترين رسانه ها در سطح جهان مي باشد. ما مي توانيم تبليغات شما را با شرايطی مناسب در گوگل قرار دهيم. امکاناتی که هنگام تبليغ در گوگل توسط گروه طراحی و برنامه نویسی HAM3D در اختيار شما قرار مي گيرد، عبارتند از:

  • امکان تعيين کلمات کليدی (Keywords) برای نمايش آگهی

  • امکان تعيين منطقه جغرافيایی نمايش تبليغ. مثلا اينکه آگهی شما فقط به بازديدکنندگان ايرانی نمايش داده شود يا ... (امکان مشخص کردن استان و شهر)

  • امکان مشخص کردن اينکه آگهی در چه ساعاتی از روز يا چه روزهايی در هفته نمايش داده شود.

  • تعيين سقف سرمايه گذاری در هر روز. يعنی شما مي توانيد تعيين کنيد که در هر روز چقدر حاضر به پرداخت هزينه برای نمايش آگهی های خود هستيد؟

  • حذف کلمات کلیدی با عملکرد ضعیف و بهینه سازی آنها

  • نمایش تبلیغ در سایت های وابسته به Google و در Gmail

جهت سفارش تبلیغ در Google لطفا فرم زیر را  تکمیل نمایید :
نام و نام خانوادگی:  *
پست الکترونیک:  *
شماره تماس :   *
آدرس :
نوع زبان درخواستی جهت تبلیغ :
کشورهای مورد نظر جهت تبلیغ :
استان های مورد نظر (فقط ایران) :
تاریخ شروع تبلیغات :
نام کلمات کلیدی :  **
عنوان تبلیغ (حدود 5 کلمه ) :  *
متن تبلیغ (حدود 15 کلمه ) :

 

 *
آدرس سایت (لینک تبلیغ) :  *
کالا یا خدمات شما (به ترتیب اهمیت) :  *
نوع تبلیغات :  *
**  از بین این کلمات ، مناسب ترین کلمات را انتخاب می نماییم که نسبت به هزینه شما قابل قبول باشد .
  برای کسب اطلاعات بيشتر، با همکارن ما در واحد فروش با شماره تلفن های  88970688 و 88993149 و  يا از طریق فرم  تماس با ما ،  تماس حاصل فرماييد.