صفحه نخست   |   نمونه کارها   |   محصولات و خدمات   |   فروشگاه ساز   |   سیستم تبلیغاتی   |   استخدام   |   پشتیبانی   |   نمایندگی   |   تماس با ما  
طراحی سایت (طراحی وب)، فروشگاه ساز ، سیستم کسب درآمد
 

روند انجام یک پروژه در شرکت حامد پردازش اطلاعات ایرانیان (HAM3D)

 مشاوره

 ما در شرکت حامد پردازش اطلاعات ایرانیان  (HAM3D) با توجه به زمینه کاری و مسائل فنی و هنری وب سایت شما آماده ارائه انواع مشاوره در زمینه های ذیل می باشند:
 مشاوره اولیه در مورد لزوم یا عدم لزوم داشتن وب سایت
 مشاوره در نحوه انتخاب نام دامنه و سرویس میزبانی وب (وب هاستینگ)
 مشاوره در زمینه انتخاب سرویس طراحی وب
 مشاوره در بهبود رتبه سایت (Page Ranking) در موتورهای جستجو
 
قرارداد و نحوه پرداخت

 روند تهیه و تنظیم یک قرارداد در شرکت حامد پردازش اطلاعات ایرانیان (HAM3D) به این صورت می باشد که، ابتدا پیش فاکتور و نمونه قرارداد برحسب نیاز و درخواست مشتری برای ایشان تنظیم و ارسال می گردد. پس از آن، همکاران ما در واحد فروش نسبت به تنظیم قرارداد اقدام نموده و آن را در محل شرکت یا محل مورد نظر مشتری به امضاء طرفین می رسانند. پس از انجام موارد فوق واحد طراحی وب (Web Design Dept) شرکت بر اساس برنامه زمان بندی مشخص شده در قرارداد نسبت به انجام کار اقدام می نماید. در قرارداد طراحی و برنامه نویسی وب و نصب ، کلیه موارد مورد نیاز از قبیل مشخصات وب سایت، تعهدات طرفین، نحوه پشتیبانی از محصول، شرایط گارانتی خدمات پیش بینی و قید شده است. نحوه پرداخت مبلغ قرارداد به شرح ذیل می باشد :

 40 درصد از مبلغ کل به صورت پیش پرداخت
 30 درصد از مبلغ کل پس از مشاهده و تایید قالب طراحی شده برای سایت
 30 درصد از مبلغ کل پس از تکمیل موضوع قرارداد و تایید مشتری

برای پروژه های اماده که نیاز به برنامه نویسی اولیه ندارند مانند فروشگاه الکترونیکی و .... هزینه به صورت کامل دریافت می شود .

اجرای پروژه

 روند انجام یک پروژه طراحی وب(Web Design Project) در شرکت حامد پردازش اطلاعات ایرانیان (HAM3D) ابتدا با مطالعه و تحقیق در مورد هر پروژه آغاز می گردد. با مشاهده سایت های مختلف در زمینه کاری مشتری و آنالیزهر یک از آنها توسط تیم فنی و هنری بخش طراحی (Web Design Dept)، ابتدا نکات مثبت و منفی هر یک بررسی شده و با در نظر گرفتن سلایق و ایده های مشتریان سعی می شود در انتها سایتی کارآمد و مفید ایجاد گردد.

کنترل در روند اجرا توسط بخش هنری و تعامل با مشتری

 شرکت حامد پردازش اطلاعات ایرانیان (HAM3D) در انجام پروژه های طراحی وب (Web Design Projects) خود از سیستم منحصر به فردی استفاده می کند. به این ترنیب که در کنار تیم فنی طراحی وب شرکت، شامل تیم برنامه نویسی و طراحی وب، نظارت مستمر تیم هنری نیز وجود دارد و مشتریان از طریق کنترل پنل مدیریت پروژه در هر لحظه به وضعیت پیشرفت پروژه طراحی وب خود و بخش های آماده شده دسترسی خواهند داشت و نظرات مفید ایشان در تولید محصول نهایی نقش موثری ایفا می کند.

 ورود اطلاعات اولیه وب سایت

 با توجه به سرویس انتخابی طراحی وب، هر یک از سایت های طراحی شده بنا به شرایط ذکر شده در قرارداد خود می توانند از سرویس ورود اطلاعات اولیه(Data Entry) استفاده کنند. این سرویس به کاربرانی که تجربه کمتری در زمینه ایجاد وب سایت دارند کمک می کند تا یک الگوی اولیه مناسب و صحیح برای وارد کردن اطلاعات خود در آینده داشته باشند.

 پشتیبانی خدمات طراحی و میزبانی وب
 
با توجه به سابقه 6 ساله بخش پشتیبانی شرکت، همکاران ما در هریک از زمینه های مربوط به وب سایت مشتریان از جمله امور مربوط به دامنه، میزبانی وب(وب هاستینگ)، سرویس ایمیل (پست الکترونیک) و امور مربوط به طراحی وب آماده پاسخگویی به نیازهای مشریان می باشند. در زیر برخی از انواع روش های پشتیبانی شرکت ذکر شده است:

 پشتیبانی تلفنی در ساعات اداری
 پشتیبانی از طریق Email
 پشتیبانی از طریق پیامک Sms
 پشتیبانی از طریق انیمیشن های فلش و تصاویر راهبردی موجود در برنامه ها