صفحه نخست  |  نمونه کارها  |  فروشگاه ساز  |  سیستم همکاری در فروش  |  سیستم تبلیغاتی  |  سیستم نیازمندی  |  سیستم پیام کوتاه  |  پشتیبانی  |  تماس با ما 
طراحی سایت (طراحی وب)، فروشگاه ساز ، سیستم کسب درآمد
راه اندازی فروشگاه اینترنتی، نرم افزار فروشگاه ساز، فروشگاه الکترونیک

چرا فروشگاه ساز حامد ؟

قانون حمایت از حقوق پدیدآوردنگان نرم افزار

  اولین فروشگاه الکترونیکی با تکنولوژی روز AJAX
 

شاید برای شما نیز اتفاق افتاده است که دیگران از شما بپرسند و یا اینکه این سوال برای شما پیش آمده باشد که چرا فروشگاه ساز حامد را به عنوان بستری مناسب برای فعالیت بلند مدت خود انتخاب نموده اید ، ما پاسخ این سوال را با دلایل زیر برای شما توضیح می دهیم :

   
1 سیستم فروشگاه ساز حامد اولین و به جرات تنها ترین سیستم فروشگاه ساز ایرانی می باشد که به صورت کامل ( از ابتدا تا انتها ) در ایران برنامه نویسی شده است و مانند سیستم های مشابه ترجمه کامل و یا ناقصی از سیستم های غیر ایرانی نمی باشد .
2 سیستم فروشگاه ساز حامد نماینده اصلی و مرکزی تمامی سیستم های خرید پستی در ایران می باشد . ( برای اثبات می توانید به سایت تمامی سیستم های خرید پستی مراجعه نمایید )
3 سیستم فروشگاه ساز حامد به کلیه بانک های عضو شتاب با پنل مجزا برای هر بانک متصل می شود و نماینده رسمی شرکت پرداخت الکترونیک پارسیان می باشد .
4 سیستم فروشگاه ساز حامد همواره چندین گام از نظر تکنولوژی برنامه نویسی و نوع آوری از سیستم های مشابه جلوتر است . ( برای اثبات می توانید تاریخ بروزرسانی امکانات و قسمت های جدید سیستم ما را با دیگران مقایسه نمایید، ما به این امر افتخار می کنیم که الگوی توسعه نرم افزاری بسیاری از سیستم های فروشگاه ساز فارسی هستیم )
5 بسیاری از شرکت های خصوصی و ارگان های دولتی برای فروش محصولات خود از سیستم فروشگاه ساز حامد استفاده می کنند .
6 سیستم فروشگاه ساز حامد به درخواست های شما از لحاظ برنامه نویسی و طراحی نه نمی گوید ! این امر باعث شده است تا ما گستره عظیمی از تنوع فروشگاه ساز های مختلفی را برای ارائه کلیه خدمات و محصولات فراهم کنیم . ( فروشگاه نوت بوک ، سی دی ، لباس ، لوازم خانگی ، کتاب ، کالاهای دیجیتال ، لوازم خودرو و .... )
7 ما شما را بعد از خرید سیستم تنها نمی گذاریم و با ارائه راه کار های جامع و مقالات علمی و عملی شما را در جهت فروش بیشتر همراهی می کنیم .
8 سهولت و سرعت در استفاده از سیستم فروشگاه ساز حامد به جهت فارسی بودن و سرعت باور نکردنی بارگزاری سایت ، انتخاب این سیستم را برای کلیه سرعت های اینترنت آسان نموده است .
9 توسعه پذیری و امنیت دو مقوله موثر برای افرادی است که می خواهند فعالیتی بلند مدت داشته باشند . سیستم فروشگاه ساز حامد این امکان را برای همه فراهم ساخته است . ( اين نرم افزار با استفاده از پروتکل ها و وب سرويس هاي استاندارد، قابليت برقراري ارتباط با هر سيستم اطلاعاتي استانداردي را دارا مي باشد )
10 انعطاف پذیری و کاهش محدودیت ها : کاهش محدوديت هاي معمول در نرم افزارهاي فروشگاه ساز يکي از اساسي ترين دغدغه هاي طراحان سیستم فروشگاه ساز حامد بوده و مي باشد. در اين راستا این سیستم تبديل به نرم افزاري شده است که بسياري از محدوديت هاي موجود را کنار زده و امکانات نمايشي و اطلاع رساني فوق العاده اي را در اختيار مديران فروشگاه ها قرار مي دهد.

مشاهده نسخه نمایشی فروشگاه و اطلاعات کامل خرید   راهنمای خرید سیستم فروشگاه ساز حامد   مقایسه نسخه ها   لیست امکانات

 

  سیستم کلیکی - کسب درآمد - سیستم پرداخت به ازای کلیک - PayPerclick   سیستم همکاری در فروش - سیستم مشارکت در فروش  - کسب درآمد - payparsell - PPS

(لیست قیمت و امکانات)
نمونه فروشگاه الکترونیک HAM3D همراه با قالب گرافیکی (برای مشاهده کلیه سیستم های راه اندازی شده توسط شرکت حامد پردازش اطلاعات ایرانیان (HAM3D) لطفا از قسمت نمونه کارها دیدن نمایید )
  http://www.HAM3D.net/shop